Warszawa: Spłonęła kamienica na Pradze

W środę rano spłonęła niezamieszkana kamienica na warszawskiej Pradze przy ul. Wileńskiej. W budynku mieściły się pomieszczenia użytkowe, nie było w nim osób – poinformował mł. kpt. Grzegorz Mszyca z komendy miejskiej Państwowej Straży Pożarnej.

Jak powiedział, pożar wybuchł przed godz. 5 rano, mieszkańcy sąsiednich budynków – 30 osób, sami podjęli decyzję o ewakuacji.

Mszyca zaznaczył, że pożar został ugaszony, ale nadal trwa dogaszanie. Dodał, że trudno na razie określić straty. „Budynek został całkowicie spalony, nie ma dachu, jest w bardzo złym stanie” – dodał.

 

PAP

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl