fot. twitter/pisorgpl

W weekend szef PiS z wizytą w woj. zachodniopomorskim, premier – śląskim

W najbliższy weekend politycy Prawa i Sprawiedliwości będą kontynuować objazd po kraju. Prezes PiS Jarosław Kaczyński w sobotę odwiedzi miejscowość Dygowo (Zachodniopomorskie), premier Mateusz Morawiecki – gminę Bojszowy (Śląsk) – poinformowała rzeczniczka partii Anita Czerwińska.

Politycy PiS zainaugurowali objazd po kraju w połowie lipca piknikiem pod hasłem „Dobry czas dla Polski”, w gminie Gózd na Mazowszu. Wcześniej prezes PiS zaprezentował „jedynki” list partii w najbliższych wyborach do Sejmu. Kaczyński będzie na czele listy w okręgu warszawskim, premier Mateusz Morawiecki będzie otwierał listę w Katowicach. W okręgu podwarszawskim „jedynką” został szef MON Mariusz Błaszczak, wicepremier Jacek Sasin w Chełmie, wicepremier i szef resortu kultury Piotr Gliński w Łodzi, a szef KPRM Michał Dworczyk w Wałbrzychu.

W ramach podróży po kraju w najbliższą sobotę prezes PiS odwiedzi miejscowość Dygowo w pow. kołobrzeskim. Jego wystąpienie – jak podała rzeczniczka partii Anita Czerwińska – zaplanowano na godz. 13.00.

Natomiast w niedzielę o godz. 15.00 Mateusz Morawiecki weźmie udział w pikniku w gminie Bojszowy, w pow. bieruńsko-lędzińskim (Śląskie).

Wcześniej w niedzielę – o godz. 14.30 – b. wicepremier, a obecnie europoseł Beata Szydło będzie uczestniczyć w pikniku w Zakliczynie (Małopolskie).

Politycy PiS przygotowują teraz program wyborczy, który ma być gotowy na przełomie sierpnia i września.

W mijającym tygodniu Komitet Polityczny zatwierdził kompletne listy na jesienne wybory parlamentarne. Mają być one zaprezentowane po ogłoszeniu terminu wyborów.

 

PAP/RIRM

drukuj
Tagi: , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl