W sobotę III Pielgrzymka Dzieci do Krzeszowa

W najbliższą sobotę 10 października odbędzie się III Pielgrzymka Dzieci do Krzeszowa. Mszy św. o godz. 14.00 przewodniczył będzie ks. bp Antoni Długosz, biskup pomocniczy senior archidiecezji częstochowskiej i wielki przyjaciel dzieci.

Przywitanie uczestników III Pielgrzymki Dzieci do Krzeszowa rozpocznie się o godz.10.00. W godzinach 10.00-14.00 będą miały z kolei miejsce: przegląd zespołów muzycznych, gry terenowe i konkurencje oraz zabawy na dmuchańcach.

Głównym punktem programu jest Msza św. w kościele brackim pw. św. Józefa, której o godz. 14.00 przewodniczył będzie ks. bp Antoni Długosz, biskup pomocniczy senior archidiecezji częstochowskiej.

Na godz. 16.00 zaplanowano natomiast agapę połączoną z galą nagród i loterią fantową.

Wydarzenie odbędzie się w ramach Festiwalu Krzeszów 2020 finansowanego przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego z programu „Kultura Dostępna”.

radiomaryja.pl

drukuj
Tagi: , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl