fot. Krzysztof Świderski

7 października spotkanie PKRD w Krzeszowie

Trwa październik – miesiąc szczególnej modlitwy różańcowej, miesiąc samej Matki Bożej. Dlatego w tym wspaniałym czasie zapraszamy dzieci z Podwórkowych Kół Różańcowych na kolejne regionalne spotkanie naszej różańcowej rodziny. Tym razem wspólnie pielgrzymujemy do Krzeszowa.

7 października spotkamy się w Sanktuarium Matki Bożej Łaskawej w Krzeszowie w diecezji legnickiej. O godz. 10.30 rozpoczęcie spotkania w kościele św. Józefa. Od godz. 11.00 zespół dziecięco-młodzieżowy z Bielawy zaprezentuje program muzyczny. Następnie, o godz. 12.00, w bazylice krzeszowskiej pw. Wniebowzięcia NM Panny, sprawowana będzie Msza św. Po Eucharystii odbędzie się agapa na placu klasztornym i wspólna zabawa: gra terenowa „Rozpoznaj świętego po atrybucie jego”, mnóstwo zagadek i łamigłówek. Do wygrania będą cenne nagrody – wśród nich wyjazd na wycieczkę do Pragi.

„Odmawiajcie codziennie różaniec” – to wołanie Maryi niech dotrze do naszych serc. Bądźmy apostołami modlitwy różańcowej. Spotkajmy się na pielgrzymkowym szlaku. Oplećmy Polskę i świat naszą modlitwą różańcową.

Kochani Przyjaciele, raz jeszcze gorąco Was zapraszamy w imieniu samej Matki Bożej. Zaproście koniecznie swoich kolegów i koleżanki.

 

RIRM

 

 

 

 

 

 

 

 

drukuj