W poniedziałek rozpocznie się III edycja Forum Wizja Rozwoju w Gdyni

III edycja Forum Wizja Rozwoju – największego wydarzenia gospodarczego północnej Polski – odbędzie się już 24-25 sierpnia w Akademii Marynarki Wojennej im. Bohaterów Westerplatte w Gdyni. W celu zapewnienia bezpieczeństwa uczestnikom organizatorzy dołożyli wszelkich starań, aby w czasie konferencji przestrzegane były nadzwyczajne środki ostrożności związane ze stanem epidemiologicznym.

Forum Wizja Rozwoju od 2018 roku jest miejscem spotkań i merytorycznej dyskusji o perspektywach i kierunkach rozwoju rożnych obszarów polskiej gospodarki. Ostatnie miesiące pokazały, że nawet najbardziej zaawansowane narzędzia komunikacji zdalnej nie zastąpią bezpośrednich relacji interpersonalnych. Świadczą o tym również opinie wieloletnich partnerów konferencji. Niemniej, z myślą o szerokiej publiczności żywo zainteresowanej przebiegiem Forum, w tym roku jego przebieg relacjonowany będzie również online, a zapisy nagrań debat udostępnione zostaną na stronie głównej https://wizjarozwoju.pl/

Warunkiem uczestnictwa w panelach dyskusyjnych jest bezpłatna rejestracja za pośrednictwem strony internetowej:  https://rejestracja.wizjarozwoju.pl

Centrum konferencyjne znajduje się w obiektach Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni, jest wydzielone i zamknięte, składa się z kilku budynków o łącznej powierzchni ponad 8 tys. m². Infrastruktura została w pełni dostosowana do wymogów sanitarno-epidemiologicznych, co wiązało się z organizacją ciągów komunikacyjnych, zapewnieniem właściwej wentylacji i gruntowną dezynfekcją pomieszczeń. Przy wejściu zaaranżowano punkt medyczny z przygotowaną izolatką.

– Jesteśmy przekonani, że wprowadzone środki ostrożności gwarantują pełne bezpieczeństwo naszych gości oraz mieszkańców regionu – przekonuje Andrzej Michalak, Prezes Zarządu Fundacji Wizja Rozwoju.

Przybywającym na teren Forum gościom będzie mierzona temperatura. Zostaną oni również zobowiązani do przestrzegania zasad bezpieczeństwa. Dla wszystkich gości będą dostępne maseczki, a dla ekspertów i moderatorów dyskusji dodatkowo przyłbice ochronne. Wewnętrzne służby porządkowe oraz specjalny zespół medyczny zwracać będą szczególną uwagę na przestrzeganie instrukcji bezpiecznego zachowania oraz kwestie dystansowania społecznego.

Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Premier Mateusz Morawiecki. Oficjalnie Partnerem Generalnym jest PKN ORLEN.

wizjarozwoju.pl/radiomaryja.pl

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl