W Polsce ciepło i pogodnie. Deszczowo tylko w Tatrach

Jak informuje IMGW, nad Europą południową i zachodnią dominować będą niże z frontami atmosferycznymi. Pozostały obszar, w tym Polska, znajdzie się w zasięgu wyżu znad Morza Bałtyckiego. Ze wschodu napłynie polarno-kontynentalna masa powietrza.

Ciśnienie w Warszawie w południe wyniesie 1008 hPa i będzie rosnąć.

W środę zachmurzenie małe i umiarkowane. Jedynie w Tatrach okresami zachmurzenie duże, możliwe przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna od 21 stopni Celsjusza na północnym wschodzie do 26 stopni Celsjusza na południowym zachodzie, a na wybrzeżu oraz w rejonach podgórskich od 20 do 24 stopni Celsjusza. Wiatr umiarkowany, miejscami porywisty, wschodni.

PAP/RIRM

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl