W Polsce ciepło ale możliwy deszcz

Jak informuje IMGW, nad przeważającym obszarem Europy będą dominowały układy niskiego ciśnienia i fronty atmosferyczne, jedynie północno-wschodnie i południowo zachodnie krańce kontynentu, będą pod wpływem wyżów.

Polska będzie w zasięgu niżu z ośrodkami nad Wielkopolską i Danią w dość ciepłym i wilgotnym powietrzu polarno- morskim. Ciśnienie w Warszawie w południe wyniesie 997 hPa i będzie się wahać.

W czwartek zachmurzenie umiarkowane i duże, okresami opady deszczu. Wysoko w Sudetach opady deszczu i deszczu przechodzące w opady śniegu. Temperatura maksymalna od 9 st., 13 st. na wybrzeżu i krańcach zachodnich do 18 st. na południowym wschodzie. Wiatr umiarkowany z kierunków południowych, tylko na północnym zachodzie skręcający na zachodni. Na Przedgórzu Sudeckim wiatr porywisty.

PAP/RIRM

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl