W najbliższych dniach poznamy termin wyborów parlamentarnych

Prezydent Bronisław Komorowski zapowiedział, że w najbliższych dniach ogłosi termin jesiennych wyborów parlamentarnych. Jak podkreślił, w grę wchodzą trzy niedziele października – 11, 18 lub 25.

Komorowski podkreślił w rozmowie z dziennikarzami w Berlinie, że ma jeszcze kilka dni na wyznaczenie daty wyborów parlamentarnych. W najbliższych dniach ogłoszę termin wyborów – zaznaczył.

Zapewnił, że „będzie on tak wybrany, by nie przeciążać PKW, która będzie miała trochę pracy w związku z referendum” planowanym na 6 września.

PAP/RIRM

drukuj
Tagi: , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl