W lipcu PiS przedstawi ekipę na wybory

Rzecznik PiS-u poseł Marcin Mastalerek zapowiedział, że jego partia w lipcu zaprezentuje skład osobowy ewentualnego przyszłego rząd Zjednoczonej Prawicy.

Nowego premiera wskaże prezydent Andrzej Duda. Wśród nazwisk najczęściej wymienia się prezesa Jarosława Kaczyńskiego i wiceprezes PiS-u Beatę Szydło.

Dla mnie to prezes Jarosław Kaczyński jest naturalnym i oczywistym kandydatem na premiera – dodał poseł Marcin Mastalerek.

– W pierwszym tygodniu lipca Zjednoczona Prawica, na czele z Prawem i Sprawiedliwością pokaże Polakom tzw. ekipę, która będzie zajmowała się rządzeniem Polską i naprawą Rzeczypospolitej po wygranych wyborach parlamentarnych. Będą to zarówno kandydaci na ministrów, jak i wiceministrów. Chcemy pokazać, że jest alternatywa, że jest szansa na dobrą zmianę. Chcemy także pokazać Polakom szereg nazwisk osób, które będą zajmowały się wdrażaniem programu Zjednoczonej Prawicy. W pierwszym tygodniu lipca, o tym mówił pan prezes Jarosław Kaczyński – powiedział Marcin Mastalerek.

 

 

RIRM/TV Trwam News

drukuj
Tagi: , , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl