fot. pixabay.com

W całym kraju dużo słońca

Zapowiada się słonecznie dziś w całym kraju. Jedynie na północnym wschodzie, jak powiedziała synoptyk IMGW Ilona Bazyluk, zachmurzenie okresami będzie większe i może tam spaść słaby deszcz.

Jak przekazała Ilona Bazyluk z Centralnego Biura Prognoz Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej – Państwowego Instytutu Badawczego, w czwartek będzie dużo słońca w całym kraju.

Tylko na północnym wschodzie okresami spodziewane jest większe zachmurzenie i tam możliwe są słabe opady deszczu. Na pozostałym obszarze kraju nie powinno padać.

Najcieplej będzie na południowym zachodzie i na południu.

„Tam 15-16 stopni Celsjusza. W centrum maksymalnie 13 stopni, a na Suwalszczyźnie 10 stopni Celsjusza” – powiedziała Ilona Bazyluk.

Wiatr będzie słaby już w całym kraju. Powieje z kierunków południowych. Na wschodzie lokalnie z zachodu.

PAP

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl