Utrudnienia w komunikacji miejskiej w stolicy

W centrum Warszawy w piątek po południu i wieczorem mogą wystąpić utrudnienia w kursowaniu komunikacji miejskiej – informuje Zarząd Transportu Miejskiego. Związkowcy zaplanowali kolejne manifestacje. Pomiędzy godz. 13 a 15 ma odbyć się demonstracja przed kancelarią premiera w Al. Ujazdowskich.

Około godz. 17 zaplanowano marsz sprzed Sejmu przed Pałac Prezydencki, manifestacja ta ma zakończyć się o godz. 20. Trasa marszu to ul. Wiejska, pl. Trzech Krzyży, Nowy Świat i Krakowskie Przedmieście. ZTM informuje, że na objazdy mogą być kierowane autobusy linii: 102, 105, 108, 111, 116, 117, 118, 128, 158, 166, 171, 175, 180, 503, 507, 517, 518, 521. Utrudniony może być także ruch tramwajów linii: 7, 8, 9, 22, 24, 25.

Na trasach objazdowych dla linii zwykłych będą obowiązywały wszystkie napotkane przystanki (oprócz przystanków zlokalizowanych bezpośrednio przed skrętem w lewo, z których skręt jest niemożliwy do wykonania); dla linii przyspieszonych i ekspresowej: jako stałe – pierwsze napotkane przystanki po zjeździe ze stałej trasy oraz przystanki, na których zatrzymują się inne linie przyspieszone; warunkowe – wszystkie napotkane przystanki (oprócz przystanków zlokalizowanych bezpośrednio przed skrętem w lewo, z których skręt jest niemożliwy do wykonania).

Dużych utrudnień trzeba spodziewać się w sobotę, gdyż tego dnia odbędzie się największa manifestacja kończąca czterodniowy protest związkowców. Szczegółowe informacje o kursowaniu linii autobusowych i objazdach dostępne są na stronie www.ztm.waw.pl.

PAP

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl