fot. flickr.com

Utopijne zapędy środowisk LGBT. Centrum Życia i Rodziny wydało publikację nt. tęczowej rewolucji

Tęczowa rewolucja jest utopią – podkreślają autorzy publikacji „Utopia tęczowej rewolucji” z Centrum Życia i Rodziny. Publikacji towarzyszy film dokumentalny pokazujący zagrożenia związane z ideologią gender i LGBT. Tymczasem ofensywa środowisk lesbijek, gejów, biseksualistów i transseksualistów narasta. Ich działacze zachowują się coraz agresywniej, dopuszczają się profanacji i niszczenia mienia społecznego.

Zwolennicy ideologii gender oraz LGBT coraz częściej podważają najbardziej podstawowe wartości, takie jak rodzina, małżeństwo czy macierzyństwo. Kwestionują też płeć. Dokąd zaprowadzi nas tęczowa rewolucja i w jaki sposób odpowiadać na tezy oraz manipulacje aktywistów LGBT, odpowiada publikacja „Utopia tęczowej rewolucji. 10 pytań i 100 argumentów”.

– W publikacji zwracamy uwagę na to, że to jest swego rodzaju droga, którą ideolodzy LGBT idą i którą chcą na tyle sprawnie przechodzić, aby doprowadzić nas do nowej rzeczywistości, do stworzenia nowego człowieka – mówił Paweł Ozdoba, prezes Centrum Życia i Rodziny.

Publikacji towarzyszy film dokumentalny pokazujący zagrożenia związane z ideologią gender i LGBT. Jak wskazują autorzy – ukazuje on prawdziwe, niekiedy szokujące oblicze edukacji seksualnej.

– Ukazujemy, czy w rzeczywistości – tak jak twierdzą władze m.st. Warszawy, jak twierdzi wielu lewicowych polityków, publicystów – edukacja seksualna jest zupełnie czymś neutralnym czy czymś korzystnym dla dzieci – powiedział Kazimierz Przeszowski, dyrektor Biura Analiz Centrum Życia i Rodziny.

Tymczasem skrajna lewica kontynuuje kampanię profanacji. Tym razem bojówkarze umieścili flagę LGBT na figurze św. Jana Pawła II w Warszawie. W Krakowie z kolei na kapliczkach umieszczono symbole ruchów homoseksualnych.

Lewicowi bojówkarze nie tylko profanują, ale także niszczą mienie Fundacji Pro-Prawo do Życia. Na warszawskiej Pradze po raz kolejny zatrzymali furgonetkę organizacji, bo nie podobały się im treści umieszczone na aucie, a dotyczące zagrożeń płynących z ideologii LGBT. [czytaj więcej]

Wcześniej, bo pod koniec czerwca, na ulicy Wilczej bojówkarze LGBT mocno zniszczyli furgonetkę Fundacji oraz brutalnie pobili kierowcę auta.

W efekcie, w piątek policja zatrzymała jednego z napastników Michała Sz. Wobec mężczyzny sąd nakazał dwumiesięczny areszt. Michała Sz. próbowali bronić aktywiści LGBT.

– Faszyści, faszyści! – krzyczeli lewaccy aktywiści.

Bojówkarze LGBT mają swoich obrońców w politykach Lewicy.

– To, co się dzieje z mniejszościami w naszym kraju, ze społecznością LGBT, z kobietami, które domagają się swoich praw… To jest to samo, co tzw. prawdziwi Polacy robili kiedyś z Żydami, kiedy odmawiali im życia i pracy we własnym kraju – mówiła Małgorzata Prokop-Paczkowska, poseł Lewicy.

To poważne nadużycie. Kłamstwo, które jest tym bardziej szokujące, że wypowiada je poseł na Sejm RP – zwrócił uwagę Michał Wawer z Konfederacji.

– Taka wypowiedź zasługuje na najwyższe potępienie, jest absolutnie haniebne, że ktoś zajmujący funkcję publiczną, tego typu porównania dokonuje – oznajmił Michał Wawer, poseł Konfederacji.

Ideolodzy uderzają także do szkół. Jak pisze „Nasz Dziennik”, władze Warszawy sfinansowały publikację, która ma indoktrynować młodzież i wmawiać im, że zalewa nas fala faszyzmu. Chodzi o książkę pt. „Szkoła wobec faszyzmu”. Jest to zbiór esejów pod redakcją lewicowych aktywistek. Autorki publikacji faszyzmem nazywają m.in. pochody, podczas których uczestnicy manifestują swój patriotyzm. Książka stanowi jedynie przedsmak zaplanowanej ofensywy ideologów, jaka będzie sączona w warszawskich szkołach. Miasto zapowiedziało, że to dopiero pierwszy odcinek serii pt. „Szkoła – idee – praktyka”. [czytaj więcej]

– To ważny, wspólny głos środowiska akademickiego i nauczycielskiego na temat wyzwań stojących przed współczesną polską szkołą i społeczeństwem – napisało stołeczne biuro marketingu.

Oburzenia nie kryje działacz pro-life Piotr Mazur.

– Możemy podejrzewać, że chodzi o kolejną akcję ideologiczną Rafała Trzaskowskiego i jego otoczenia, które walczy z patriotyzmem, walczy z normalną kulturą, wspiera lewackie ideologie – stwierdził Piotr Mazur, działacz pro-life.

Dlatego, by przyhamować ofensywę LGBT, trzeba stale reagować i informować społeczeństwo o strategii i celu, jaki chcą osiągnąć te lewackie środowiska – mówiła psycholog Agnieszka Marianowicz-Szczygieł.

– Ta strategia jest oparta na bardzo zaawansowanych socjotechnikach, na bardzo dobrze przygotowanej manipulacji, nad którą głowiły się tęgie umysły w zaciszu uniwersytetów. Jeśli ktoś sobie myśli, że „ja mam rację, więc wygram”, to chcę przestrzec, że to jest bardzo mało prawdopodobne. Kraje tak katolickie jak Hiszpania, Irlandia czy Włochy sobie po prostu z tym nie poradziły – podsumowała Agnieszka Marianowicz-Szczygieł.

Pytanie, czy Polska poradzi sobie z ideologicznym zalewem. Wszystko zależy od tego, czy Polacy będą wierni swoim chrześcijańskim wartościom, czy pozwolą narzucić sobie destruktywne ideologie.

TV Trwam News

drukuj