USA: siedem osób rannych w strzelaninie w Syracuse

Co najmniej siedem osób, w tym dzieci, zostało w czwartek wieczorem rannych w strzelaninie w miejscowości Syracuse, w stanie Nowy Jork – poinformowały służby ratunkowe.

Według miejscowej straży pożarnej do strzelaniny doszło przy głównej ulicy miasta Midland Avenue ok. godz. 21.00 czasu miejscowego (3.00 w nocy w piątek czasu polskiego).

Policja potwierdziła, że na miejscu zdarzenia znalazła osoby z ranami postrzałowymi, ale odmówiła podania liczby rannych ani ich stanu.

Na stronie internetowej Syracuse.com pojawiła się informacja, że do strzelaniny doszło podczas zebrania rodzinnego poświęconego pamięci osoby, która wcześniej w czwartek zmarła na raka. Oddano co najmniej 10 strzałów.

Świadkowie widzieli ambulanse odjeżdżające z miejsca zdarzenia w eskorcie policji.

Syracuse położone jest w odległości ok. 400 km na północny zachód od Nowego Jorku.

PAP/RIRM

drukuj
Tagi: , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl