fot. twitter.com/TRzymkowski

[TYLKO U NAS] T. Rzymkowski: R. Trzaskowski reprezentuje skrajnie lewicowe skrzydło PO, które jest zainteresowane rewolucją obyczajową i wojną światopoglądową

Rafał Trzaskowski reprezentuje skrajnie lewicowe skrzydło PO, które jest zainteresowane rewolucją obyczajową, wojną światopoglądową, niszczeniem wszystkiego, co stanowi nasze dziedzictwo kulturowe. […] Ten człowiek jest jednym z głównych wojowników po tamtej stronie. PO w sposób celowy i świadomy wystawia go, jako kandydata licząc na to, że ten obszar wojny będzie przesunięty i zradykalizowany – powiedział Tomasz Rzymkowski, poseł PiS, w piątkowej audycji „Aktualności dnia” na antenie Radia Maryja.

Parlamentarzysta Zjednoczonej Prawicy przypomniał, że Paweł Rabiej, zastępca Rafała Trzaskowskiego w Warszawie, przedstawił jakiś czas temu na łamach jednego z dzienników pewien swój plan.

Plan rewolucji obyczajowej, rewolucji seksualnej, polegający na stopniowym dawaniu różnych przywilejów organizacjom czy też związkom homoseksualnym na zasadzie techniki salami – małymi kroczkami. To w wielu wypowiedziach, jak chociażby u pani red. Moniki Olejnik, podkreślał pan prezydent Rafał Trzaskowski – wskazał poseł PiS.

Ten swoisty plan, jak mówił gość Radia Maryja, ma małymi kroczkami, najpierw zalegalizować w Polsce związki partnerskie, potem dla tej grupy osób zapewnić przywileje podatkowe, a następnie będzie podnoszona kwestia adopcji dzieci.

To jest taka rewolucja, która widzi tylko początek. Tym początkiem jest stworzenie instytucji związku partnerskiego, a potem dodawanie kolejnych przywilejów. To wszystko możemy obserwować w państwach Europy Zachodniej, gdzie ta granica została już tak daleko posunięta, że są państwa jak np. Holandia, gdzie istnieją ugrupowania polityczne, które wprost na swoją agendę  wprowadzają postulat totalnej np. depenalizacji pedofilii tak, aby nie było tej granicy i ochrony dzieci przed zwyrodnialcami. Tego typu sytuacje są już w państwach, które uległy tej fali – akcentował poseł Tomasz Rzymkowski.

Polska i polski rząd – rząd Zjednoczonej Prawicy – mówią temu stanowcze: „Nie” – wskazał gość „Aktualności dnia”.

Stoimy na gruncie art. 18 Konstytucji RP, który mówi, że małżeństwo to związek kobiety i mężczyzny, a wyłączne prawo do adopcji i posiadania dzieci mają małżonkowie. Nie ma takiej możliwości, aby pary jednopłciowe miały prawo do adopcji dzieci. To jest starcie cywilizacji. Podkreślam to od pierwszej chwili, kiedy Platforma Obywatelska zmieniła kandydata na prezydenta z pani Małgorzaty Kidawy-Błońskiej, która na tle całej PO wydaje się takim kandydatem centrum. Natomiast Rafał Trzaskowski reprezentuje skrajnie lewicowe skrzydło PO, które jest zainteresowane rewolucją obyczajową, wojną światopoglądową, niszczeniem wszystkiego, co jest naszym dziedzictwem kulturowym. Tym etosem narodowym, który jest ufundowany na chrześcijaństwie, na etyce chrześcijańskiej, na prawie rzymskim, na prawdzie greckiej. Ten człowiek jest jednym z głównych wojowników po tamtej stronie. PO w sposób celowy i świadomy wystawia go, jako kandydata licząc na to, że ten obszar wojny będzie przesunięty i zradykalizowany. Wystawienie tego kandydata świadczy jednoznacznie o chęci przypodobania się różnym środowiskom międzynarodowym, którym zależy, aby Polska czy Węgry lub inne państwa Europy Środkowo-Wschodniej, w których jeszcze tego typu nowinek obyczajowych nie wprowadzono, były realizowane. Czy Rafałowi Trzaskowskiemu się to uda? Czy uda się tym środowiskom zniszczyć polską rodzinę? To wszystko zależy od naszych decyzji w czerwcu i ewentualnie w lipcu, jeśli będzie druga tura wyborów – podkreślał parlamentarzysta.

Tomasz Rzymkowski wskazał, że według niego nadchodzące wybory mają kluczowe znaczenie.

To jest pytanie nie tylko o to, kto będzie głową RP, ale to będzie również pytanie o kształt i kurs naszej cywilizacji. Czy nadal jesteśmy w kręgu cywilizacji łacińskiej? Czy zmierzamy tak naprawdę nie wiadomo dokąd? Czy będą realizowane postulaty skrajnej lewicy, podyktowane „osiągnięciami naukowymi” Sigmunda Freuda, gdzie ta seksualność ma być główna determinantą życia społecznego i politycznego? – akcentował gość Radia Maryja.

Absolutnie to, co mówi i czyni Rafał Trzaskowski stoi w skrajnej sprzeczności z dziedzictwem i fundamentem wielkiego ruchu „Solidarności” czy też Związku Zawodowego „Solidarność”, który wprost odwołuje się m.in. do moralności chrześcijańskiej – podkreślił Tomasz Rzymkowski.

Wielki ruch „Solidarności”, który powstał w Gdańsku w 1980 roku na fali strajków na Wybrzeżu był fundowany na fundamentach Katolickiej Nauki Społecznej. Był ruchem, który od samego początku odwoływał się do nauczania św. Jana Pawła II. […] Rafał Trzaskowski mówiąc o solidarności wykazuje się wybitną hipokryzją. Nie tak dawno prasa warszawska podawała, iż osoby niepełnosprawne – które rok rocznie korzystają z turnusów ze wsparcia samorządu m. st. Warszawa w tych turnusach rehabilitacyjnych – w tym roku tych pieniędzy nie otrzymają. Gdzie ta solidarność wobec tych najbardziej potrzebujących? – mówił poseł PiS.

Jak zauważył gość Radia Maryja obecny włodarz Warszawy na 77 swoich postulatów wyborczych 72 nie zrealizował.

To też spektakularna klęska, taka o skali światowej, jak awaria oczyszczalni „Czajka” i skarżenie przez to Wisły. To jest wydarzenie, które podnosiły nawet światowe agencje zajmujące się ochrona środowiska, jako niespotykaną katastrofę ekologiczną. Były również mniejsze – akcentował.

– To jest  wspieranie rozwiązań demoralizujących, pamiętajmy o karcie LGBT. Pamiętajmy o wytycznych WHO, które mówią o uczeniu masturbacji 3-letnich dzieci w przedszkolu. To rzeczy po prostu nie mieszczące się w głowie. To jednak również wspieranie organizacji, które dostają 3 mln 600 tys. zł na naukę techniki walk ulicznych. […] To było wsparcie finansowe z pieniędzy podatników. Środki, które mogły pójść chociażby na turnusy rehabilitacyjne, poszły na szkolenie przyszłych bandytów, którzy będą wybijać szyby w sklepach. […] Tego typu działania wspierał Rafał Trzaskowski, a to jest tylko przedsmak. To jest tylko mały wyrywek tego co może być w Polsce, gdyby Rafał Trzaskowski został prezydentem – wskazał poseł PiS.

Całą audycję „Aktualności dnia” z udziałem pos. Tomasza Rzymkowskiego można odsłuchać [tutaj].

radiomaryja.pl

drukuj
Tagi: , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl