fot. Marek Borawski/Nasz Dziennik

[TYLKO U NAS] O. dr Tadeusz Rydzyk CSsR: Prawo jest dziś dostosowywane do ideologii marksistowskiej

W Niemczech, Holandii i innych krajach nie było zgody na małżeństwa homoseksualne, bo prawo było inne. Prawo można zmienić i widzimy jak zmieniane jest dzisiaj. Jest ono dostosowywane do tej ideologii marksistowskiej. To jest kontynuowanie rewolucji francuskiej. Ona ma pewne etapy, jak np. rewolucja październikowa czy później rewolucja z 1968 roku – powiedział o. dr Tadeusz Rydzyk CSsR w środowych „Aktualnościach dnia” na antenie Radia Maryja.

O dr Tadeusz Rydzyk CSsR podkreślił, że wprowadzanie małżeństw homoseksualnych jest kontynuacją rewolucji francuskiej.

– W Niemczech, Holandii i innych krajach nie było zgody na małżeństwa homoseksualne, bo prawo było inne. Prawo można zmienić i widzimy jak zmieniane jest dzisiaj. Jest ono dostosowywane do tej ideologii marksistowskiej. To jest kontynuowanie rewolucji francuskiej. Ona ma pewne etapy, jak np. rewolucja październikowa czy później rewolucja z 1968 roku, rewolucja seksualna na uniwersytetach, wszystkie Woodstocki, które były robione w Stanach Zjednoczonych czy Niemczech. Tego już nie ma co prawda, ale to wszystko służyło rozpasaniu młodych właśnie w tej dziedzinie, bo jak w tej dziedzinie człowiek jest rozpuszczony, to może mieć później kłopoty przez całe życie – wskazał ojciec dyrektor Tadeusz Rydzyk.

Przechodzi się potem od jednej dewiacji do kolejnej – powiedział dodał Radia Maryja.

– Warto przypomnieć sobie jak przeróżni przestępcy, mordercy byli zdeprawowani. Widać to w amerykańskiej literaturze, która podaje historie, jak przestępcy skazani na kary śmierci, podczas ich wykonywania na krzesłach elektrycznych, jaki oni mieli żal do tych, którzy ich zdeprawowali w dzieciństwie. W całej Polsce powinny być organizowane spotkania przeciwko temu – zaakcentował duchowny.

Jaki model wartości i rodziny są w stanie przekazać dziecku homoseksualiści – zastanawiał się o. Tadeusz Rydzyk.

– Trzeba wychowywać. Ja bym jeszcze o jedno prosił: trzeba wpłynąć na telewizję publiczną. Mi się wydawało, że ile to oni nie przedstawiają różnych religijnych wydarzeń. Pytanie jest o to, jaki oni model rodziny w tych filmach przedstawiają, ile jest tam różnych homoseksualnych scen. Jestem zaskoczony, że w telewizji publicznej to się dzieje nagminnie. Podejmowałem próby, żeby jakoś ten problem zasygnalizować, ale nic nie zrobili w tej dziedzinie. Działajmy tak, żeby telewizja publiczna rzeczywiście była telewizją polską – mówił dyrektor Radia Maryja.

Całą audycję „Aktualności dnia” z udziałem o. dr. Tadeusza Rydzyka CSsR mogą Państwo odsłuchać [tutaj].

RIRM

drukuj