fot. Mateusz Marek/Nasz Dziennik

[TYLKO U NAS] Ks. prof. D. Oko o środowisku LGBT: Oni nie mogą ścierpieć jakiegokolwiek innego głosu, oni muszą zdusić, zniszczyć każdy głos krytyki i sprzeciwu

Oni nie mogą ścierpieć jakiegokolwiek innego głosu, oni muszą zdusić, zniszczyć każdy głos krytyki i sprzeciwu. Oni są w ogóle niezdolni do znoszenia krytyki, to wiąże się z postawą marksistyczną, ale też niesamowitą pychą. To są z reguły ateiści, którzy myślą, że są nadludźmi i są więksi od Boga, dlatego są zszokowani, że ktoś może mieć inne zdanie i ich krytykować, a im bardziej ta krytyka jest trafna, tym bardziej budzi ich wściekłość, gniew i agresję – mówił ks. prof. Dariusz Oko w środowych „Aktualnościach dnia” w Radiu Maryja.

W ostatni poniedziałek lewaccy wandale związani z LGBT próbowali zablokować konferencję pt. „Ideologia LGBT i gender. Doświadczenia państw UE i polityka UE”, która była zorganizowana przez europosłów Beatę Kempę i Patryka Jakiego. Jednym z jej prelegentów był ks. prof. Dariusz Oko, który odniósł się do tego ataku na wolność słowa.

– Widać w tych działaniach, jakby ludzie wierzący to byli podludzie, którzy nie mają praw ludzkich. Może się zainteresuję tą bojówką, która nas zaatakowała w poniedziałek. To jest połamanie podstawowych praw człowieka, podobnie jakby komuś wejść do domu, np. wejść do domu żydowskiego i wywieszać mu islamskie transparenty. W tym widać cechy totalitarne, ponieważ to jest brak szacunku dla człowieka. Tego byśmy sobie nie życzyli, nie chcieli. To było wtargnięcie do naszego domu, na naszą uczelnię – wskazał gość Radia Maryja.

Kapłan ocenił, że ideologia LGBT traktuje swoich wrogów tak samo jak komuniści.

– To jest w ogóle przemocowa ideologia i co będzie, jak oni osiągną władzę absolutną? Przecież oni w dominujących mediach, Unii Europejskiej czy w polityce już mają absolutną władzę, ale to jest mało, oni muszą zdusić każdy opór i zniszczyć każdego, kto im się sprzeciwia, także za pomocą takiej przemocy, którą widzieliśmy w poniedziałek. To są cechy totalitarne podobnie jak w komunizmie, bo komuniści też chcieli unicestwić każdego, kto ma inne zdanie i tak samo genderyści. Tym bardziej trzeba się im przeciwstawiać – podkreślił filozof z Uniwersytetu Jana Pawła II w Krakowie.

Środowiska LGBT pomimo walki o tolerancję i wolność słowa sami tę wolność słowa próbują stłamsić.

– Oni nie mogą ścierpieć jakiegokolwiek innego głosu, oni muszą zdusić, zniszczyć każdy głos krytyki i sprzeciwu. Oni są w ogóle niezdolni do znoszenia krytyki, to wiąże się z postawą marksistyczną, ale też niesamowitą pychą. To są z reguły ateiści, którzy myślą, że są nadludźmi i są więksi od Boga, dlatego są zszokowani, że ktoś może mieć inne zdanie i ich krytykować, a im bardziej ta krytyka jest trafna, tym bardziej budzi ich wściekłość, gniew i agresję. Tam, gdzie oni osiągają władzę, tam nie ma miejsca dla innego myślenia, tam jest unicestwienie wszelkich innych poglądów – podsumował ks. prof. Dariusz Oko.

Całą audycję „Aktualności dnia” z udziałem ks. prof. Dariusza Oko mogą Państwo odsłuchać [tutaj].

 

radiomaryja.pl

drukuj