[TYLKO U NAS] Ks. prof. D. Oko: Celem genderystow są przede wszystkim dzieci

Zasadniczą metodą ich działania jest zniszczenie wyższej kultury, tego, co chrześcijańskie poprzez deprawację ludzi i sprowadzenie ich do poziomu zmysłowego. Ich celem są przede wszystkim dzieci, które łatwiej zmanipulować – powiedział o genderystach w filmie „Zmierzch. Ofensywa ideologii gender”  ks. prof. Dariusz Oko.

Ksiądz profesor Dariusz Oko zauważył, że wojujący o wprowadzenie ideologii gender są ateistami, którzy w miejsce Boga postawili seks i swój światopogląd chcą narzucić wszystkim, którzy się z nim nie zgadzają.

– Ci ludzie, którzy najbardziej rozpowszechniają ideologię gender są najbardziej wojującymi ateistami. Ci politycy, którzy najbardziej popierają gender, są zarazem wulkanami nienawiści wobec Kościoła i wiary. Przejawia się w tym fakt, że gender jest następnikiem marksizmu, pociechą dla marksistów, którzy musieli przeżyć tragedię przegranej swojej ideologii. To tłumaczy też ich zachowanie, bo dziedziczą oni wiele schematów zachowania. Zobaczmy, że marksiści byli zdolni do każdej zbrodni w imię swojej ideologii. Skoro byli gotowi mordować, to byli gotowi też kłamać – podkreślił ks. prof. Dariusz Oko.

– Proszę przyjąć założenie, że to są ateiści, którzy na miejscu Boga postawili seks. Wtedy wiele stanie się zrozumiałe. To ludzie opętani seksem. Odrzucili Boga, a jakiegoś bożka potrzebują, to postawili w tym miejscu seks. Ponieważ sami tak żyją, próbują narzucić to wszystkim. Traktują to też jako narzędzie polityczne i dlatego są tacy groźni – dodał.

Wyznawcy ideologii gender są przekonani, że wyzwalają ludzi. Tymczasem chcą pozbawić ich wartości i godności.

– To jest teoria stworzona przez ateistów dla ateistów, która ma im tłumaczyć świat podobnie jak wcześniej marksizm, ma tłumaczyć ich istnienie, ma dawać im złudzenie, że mają rację, czynią coś dobrego, że prowadzą działania zmierzające do stworzenia lepszego świata. Przy czym bardzo istotnym elementem jest złudzenie, że oni kogoś wyzwalają, pomagają tak, jak marksiści wyzwalali robotników i chłopów, tak oni teraz wyzwalają różne mniejszości seksualne z rodziny, zasad, moralności – wskazał ksiądz profesor.

– Zasadniczą metodą ich działania jest zniszczenie wyższej kultury, tego, co chrześcijańskie poprzez deprawację ludzi i sprowadzenie ich do poziomu zmysłowego. Ich celem są przede wszystkim dzieci, które łatwiej zmanipulować – zaznaczył.

RIRM

drukuj