fot. youtube.com/PrawicowyInternet

[TYLKO U NAS] D. Matecki o lewicowych profanacjach podczas tzw. strajku kobiet: To jest coś przerażającego, ponieważ do tych wszystkich aktów nienawiści zachęcają organizatorzy strajków, politycy Lewicy i Koalicji Obywatelskiej

Prawnicy Fidei Defensor zgłosili do prokuratury kilkadziesiąt przypadków zakłócania Mszy świętych, dewastacji miejsc pamięci i kultu religijnego. Dwukrotnie zdarzyło się, że osoby biorące udział w tzw. strajku kobiet, rozwaliły figurki dzieci fatimskich. Cały czas niszczone są pomniki św. Jana Pawła II. Działania dotyczą także wyszukiwarki Google, gdzie grupy gówniarzy wrzucają obraźliwe treści na temat św. Jana Pawła II, czy też św. Matki Teresy. To jest coś przerażającego, ponieważ do tych wszystkich aktów nienawiści zachęcają organizatorzy strajków, politycy Lewicy i Koalicji Obywatelskiej – powiedział Dariusz Matecki, radny Szczecina z Solidarnej Polski, w audycji „Aktualności dnia” na antenie Radia Maryja.

Dariusz Matecki odniósł się do działań prawników z Fidei Defensor, którzy zgłaszają do prokuratury m.in. próby zakłócania Mszy świętych czy dewastacji miejsc kultu religijnego.

– Prawnicy Fidei Defensor zgłosili do prokuratury kilkadziesiąt przypadków zakłócania Mszy świętych, dewastacji miejsc pamięci i kultu religijnego. Dwukrotnie zdarzyło się, że osoby biorące udział w strajku kobiet, rozwaliły figurki dzieci fatimskich. Cały czas niszczone są pomniki św. Jana Pawła II. Działania dotyczą także wyszukiwarki Google, gdzie grupy gówniarzy wrzucają obraźliwe treści na temat św. Jana Pawła II, czy też św. Matki Teresy – wskazał gość Radia Maryja.

To jest coś przerażającego, ponieważ do tych wszystkich aktów nienawiści zachęcają organizatorzy strajków, politycy Lewicy i Koalicji Obywatelskiej – kontynuował.

– Oni upatrują w tym swoje polityczne kariery. Tak naprawdę może dojść do tragedii, ktoś może zginąć. Już w Myśliborzu doszło do pobicia księdza. Osoba, która go pobiła, pomimo bycia wielokrotnym recydywistą i bycia zarażonym koronawirusem, przyszła na protest, została przez sędziego wypuszczona z aresztu. To pokazuje, jakie jest podejście tzw. kasty do osób, które popełniają tego typu przestępstwa. W całym kraju zakłócane były Msze święte. Fidei Defensor doprowadziło do tego, że prokuratura wszczęła postępowania i teraz ustala tożsamość osób, które zakłócały Eucharystię w Szczecinie, Warszawie czy Poznaniu – powiedział Dariusz Matecki.

Liczę, że każda z tych osób spotka się z odpowiedzialnością karną, ponieważ za takie działania grozi do 2 lat pozbawienia wolności – akcentował radny Szczecina.

– Liczę, że chociaż dostaną prace społeczne czy grzywnę do zapłacenia. W wielu przypadkach Fidei Defensor dostarcza bezpośrednio prokuraturze dane osobowe osób dokonujących przestępstw, ponieważ są to ludzie o takiej elokwencji, że sami siebie oznaczają na Twitterze, Facebooku z imienia i nazwiska pod filmami, na których popełniają przestępstwa – podsumował polityk.

Całą audycję „Aktualności dnia” z udziałem Dariusza Mateckiego można odsłuchać [tutaj].

radiomaryja.pl

drukuj