[TYLKO U NAS] B. Szydło: Mam nadzieję, że decyzje o zmianach w rządzie zapadną jak najszybciej

Musimy zbudować drużynę tak, by była ona w stanie wygrać druga połowę meczu. Nie liczą się kariery, ambicje indywidulne, ale zespół. Zawsze tak to rozumiałam i zawsze chciałam grać w drużynie – powiedziała w programie „Aktualności dnia” na antenie Radia Maryja i TV Trwam premier Beata Szydło w sprawie ewentualnych zmian w rządzie.

Dyskusje o zmianach w rządzie przybrały w ostatnim czasie na sile. W mediach przewijają się różnorakie przewidywania. Z uwagą sytuacji przypatrują się również obywatele.

– Zgadzam się z tym, że za długo o tym dyskutujemy. Sama powiedziałam, że rekonstrukcję się robi, a nie o niej opowiada i zapowiedziałam te zmiany. Nie tylko przygotowałam taką propozycję, ale też ją przedstawiłam. To faktycznie jest zbyt długi okres i chciałabym, żeby już się zakończył – podkreśliła premier.

Kluczem do sukcesu jest budowa dobrze rozumiejącej się drużyny, a nie zbiór indywidualności – powiedziała Beata Szydło.

– Zmiany w rządzie są czymś naturalnym. Tych zmian nie było może tak dużo, ale nie widziałam takiej potrzeby, bo ten rząd funkcjonował dobrze – zaznaczyła.

– Najważniejsza jest Polska. Musimy zbudować drużynę tak, by była ona w stanie wygrać druga połowę meczu. Nie liczą się kariery, ambicje indywidulne, ale zespół. Zawsze tak to rozumiałam i zawsze chciałam grać w drużynie. Wierzę w mądrość naszego lidera i mam nadzieję, że te decyzje szybko zapadną. Mam wrażenie, że wszyscy chcieliby zakończyć to jak najszybciej – dodała premier Beata Szydło.

RIRM

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl