fot. twitter.com/Br_Nowak

[TYLKO U NAS] B. Nowak: Seksualizacja proponowana przez Lewicę wpisuje się w bezwzględne dążenie do zniszczenia cywilizacji życia

Lewica domaga się seksualizacji dzieci. To jest lansowanie tezy, że seks można uprawiać bez jakiegokolwiek patrzenia na skutki, a równocześnie mówić, że jeżeli zdarzy się ciąża, to należy dokonać aborcji. Seksualizacja proponowana przez Lewicę wpisuje się w bezwzględne dążenie do zniszczenia cywilizacji życia, w której szanuje się każde życie. W zamian Lewica oferuje śmierć na każdym etapie rozwoju człowieka – zaznaczyła Barbara Nowak, małopolska kurator oświaty, w środowych „Aktualnościach dnia” na antenie Radia Maryja.

Rada Języka Polskiego objęła merytorycznym patronatem publikację odradzającą stosowanie wielu słów dotyczących np. osób LGBT, kobiet czy migrantów. Zgodnie z poradnikiem słowo „homoseksualista” powinno być zastąpione słowem „osoba homoseksualna”. Pojawia się też zalecenie, by stosować „żeńskie formy gramatyczne prestiżowych funkcji i zawodów” – np. „pani profesoro”. [czytaj więcej] 

 – Nie jest niczym naturalnym nakładanie na żywy język pewnej blokady, szablonu czy wręcz kagańca. To jest kaganiec powodujący, że człowiek, który myśli poprawnie politycznie, wpasowując się w lewicowe życzenie zmiany języka, zaczyna sam siebie cenzurować. Już od dawna widzimy, jak na siłę dopasowuje się końcówki żeńskie do różnego rodzaju wyrazów, które do tej pory znamy tylko w odniesieniu męskim. To powoduje sytuację absolutnej sztuczności. Jest ona nieprawidłowa, bo zaczyna kierować uwagę ludzi, którzy stosują się do nowych reguł, w stronę rzeczy tak naprawdę nieistotnych – oceniła Barbara Nowak.

– Języka nie można poskramiać. Język powinien się rozwijać zupełnie naturalnie. Jakiekolwiek ideologiczne kagańce powodują, że język nie jest piękny, nie oddaje prawdziwych emocji i uczuć, nie opisuje tego, co jest naprawdę, bo staje się czymś sztywnym, co absolutnie nie pasuje do rzeczywistości – kontynuowała.

Lewica złożyła projekt ustawy dotyczący obowiązkowej edukacji seksualnej w szkołach. Wanda Nowicka, poseł klubu, mówiła na konferencji prasowej, że „edukacja seksualna jest tak samo potrzebna w szkole, jak geografia czy biologia”.

– Lewica domaga się seksualizacji dzieci, bo wychowanie seksualne w naszych szkołach funkcjonuje. Mamy przedmiot wychowanie do życia w rodzinie i odpowiednia wiedza o seksualności człowieka, dopasowana do wieku dziecka, jest przekazywana. (…) Wymogiem seksualizacji jest rozbudzanie seksualności dzieci od niemowlęctwa. Tak naprawdę dziecko, od momentu gdy się urodzi, ma być poddawane stymulacji seksualnej. Poza tym stałe i konsekwentne przedkładanie płci społeczno-kulturowych nad biologiczną, jak również możliwość zmiany płci poprzez hormony albo operacje, które okaleczają na zawsze. To jest również pokazywanie, że tradycyjne związki, czyli rodzina składająca się z mężczyzny i kobiety, to jest przeżytek – wskazywała małopolska kurator oświaty.

Barbara Nowak podkreśliła, że proponowana przez Lewicę edukacja seksualna to również promowanie przez seksedukatorów przekazu, że uczucie miłości jest tożsame z aktem seksualnym.

– To jest lansowanie tezy, że seks można uprawiać bez jakiegokolwiek patrzenia na skutki, a równocześnie mówić, że jeżeli zdarzy się ciąża, to należy dokonać aborcji. Mówi się również kłamliwie, że mordowanie dziecka poprzez usuwanie ciąży jest absolutnie bezpieczne, bez żadnych konsekwencji dla zdrowia fizycznego i psychicznego. (…) Seksualizacja powiązana jest z ogromnym przemysłem środków antykoncepcyjnych, wczesnoporonnych i gigantycznym przemysłem aborcyjnym, który znany jest na całym świecie – zwracała uwagę gość „Aktualności dnia”.

Zdaniem małopolskiej kurator oświaty propozycja Lewicy ma na celu zniszczenie tradycyjnej rodziny i dążenie do cywilizacji śmierci.

– Lewica dąży do tego, żeby rozpadły się rodziny i nie było tradycyjnej obyczajowości; żeby nie tworzyć nowych rodzin, tylko krótkotrwałe związki, z których urodzi się niewiele dzieci. Chodzi o to, żeby ukształtować społeczeństwo egoistyczne, które będzie przedkładać własną przyjemność nad obowiązkiem dbania o dobro wspólne, obowiązek państwowy. Nie bez znaczenia jest też to, że ideologia gender bazuje na wymysłach, kłamstwach, a nie na nauce. (…) Seksualizacja proponowana przez Lewicę wpisuje się w bezwzględne dążenie do zniszczenia cywilizacji życia, w której szanuje się każde życie. W zamian Lewica oferuje śmierć na każdym etapie rozwoju człowieka – zaznaczyła kurator.

Całą rozmowę z Barbarą Nowak w „Aktualnościach dnia” można odsłuchać [tutaj]. 

radiomaryja.pl

drukuj