fot. https://twitter.com/DariuszMatecki

TV Trwam i AKSiM z wyróżnieniem od szczecińskich leśników

Akademia Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu oraz TV Trwam zostały wyróżnione przez szczecińskich leśników. Uroczystość, podczas której wręczono wyróżnienia, odbyła się w ośrodku szkoleniowo-wypoczynkowym Lasów Państwowych „Bażyna” w Pogorzelicy.

W weekend w ośrodku szkoleniowo-wypoczynkowym Lasów Państwowych „Bażyna” w Pogorzelicy odbył się piknik absolwentów MBA.

Akademia Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu otrzymała szczególne wyróżnienie podczas tego wydarzenia – wskazał rektor uczelni, o. dr Zdzisław Klafka CSsR.

– Otrzymaliśmy statuetkę „przyjaciel szczecińskich leśników”, co jest dla nas ogromnym zaszczytem i ufamy, że będziemy wszystko czynić, aby zasłużyć sobie na tytuł „przyjaciel wszystkich leśników w Polsce”. Od wielu lat, odkąd przy naszej uczelni działał śp. pan prof. Jan Szyszko, edukacja ekologiczna się rozwija i ufam, że będzie przynosić owoce – mówił o. dr Zdzisław Klafka CSsR.

https://twitter.com/DariuszMatecki/status/1522867579416686592

Statuetkę, m.in. za cykl reportaży obrazujących pracę szczecińskich leśników, otrzymała także TV Trwam. Andrzej Szelążek, dyrektor Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Szczecinie, podkreślił, że TV Trwam została wyróżniona za pokazywanie prawdy o leśnikach.

Trzeba powiedzieć, że relacje ekipy z TV Trwam, które były później emitowane, oddają prawdę o szczecińskich leśnikach. W tych czasach jest to bardzo ważne, ponieważ rozlega się mnóstwo hejtu od różnego rodzaju organizacji pseudoekologicznych, które nas atakują, bardzo często mówiąc nieprawdę, a tutaj jest czysta prawda. TV Trwam w szczególny sposób za to podziękowaliśmy – powiedział Andrzej Szelążek.

TV Trwam oraz AKSiM to dzieła, które wyrosły przy Radiu Maryja.

RIRM

drukuj
Tagi: , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl