Trwa kampania samorządowa Zjednoczonej Prawicy

Kampania wyborcza w wyborach do samorządów ruszyła na dobre. Premier Mateusz Morawiecki odwiedził dziś m.in. gminę Śliwice w województwie kujawsko-pomorskim.

Szybko, bezpiecznie i zgodnie z prawem – tak według premiera rząd Prawa i Sprawiedliwości realizuje plany rozwoju gospodarczego.

– Ta sytuacja w gospodarce doprowadziła do tego, że możemy przeprowadzić największą w historii III RP falę inwestycji w drogi lokalne – podkreślał szef rządu RP.

Środki na ten cel mają być sześciokrotnie większe niż za czasów rządu PO-PSL. Nie byłoby to możliwe gdyby nie skuteczne ściąganie podatków, walka z mafiami VAT-owskimi, czy też skuteczne negocjacje w Brukseli.

W samym tylko województwie kujawsko-pomorskim udało się zrealizować aż 115 inwestycji na kwotę 150 mln złotych z budżetu państwa.

– To są środki właśnie, które wygospodarowaliśmy na skutek skutecznej polityki gospodarczej, sprawnej polityki podatkowej – akcentował premier Mateusz Morawiecki.

Rozwój dróg lokalnych, wsparcie rolników i szeroko pojętych obszarów wiejskich to kluczowe elementy kampanii samorządowej PiS.

Zjednoczona Prawica jest już na finiszu kompletowania list wyborczych.

– Listy są już w końcowej fazie tworzenia – główny trzon list jest już dawno ustalony – w tej chwili trwają prace końcowe na etapie gmin i powiatów – listy są już domykane. Mamy bardzo dobrych uczciwych i ambitnych kandydatów i wierzę, że PiS, Zjednoczona Prawica odniesie sukces w wyborach samorządowych – mówił Stanisław Karczewski, marszałek Senatu.

TV Trwam News/RIRM

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl