fot. Monika Bilska

Toruń: Drugi dzień spotkania kół i biur Przyjaciół Radia Maryja

W Toruniu trwa drugi dzień spotkania kół i biur Przyjaciół Radia Maryja. Dziś sympatycy toruńskiej rozgłośni biorą udział w warsztatach medialno–informatycznych. W planie jest też wspólna modlitwa i spotkania z ojcami posługującymi w katolickiej rozgłośni.

Zjazd zainaugurowała wczoraj Msza św. sprawowana w Sanktuarium pw. Najświętszej Maryi Panny Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II. Eucharystii przewodniczył o. dr Tadeusz Rydzyk CSsR, Dyrektor Radia Maryja.

O. Marian Sojka, redemptorysta posługujący w Radiu Maryja, podkreślił, że koła i biura wspierają misję ewangelizacyjną toruńskiej rozgłośni.

Koła i biura Radia Maryja zostały utworzone spontanicznie, aby wspierać radio w wymiarze modlitewnym, ewangelizacyjnym, jak i materialnym. Ich celem jest działalność, która ma wspierać Radio Maryja, jego misję ewangelizacyjną i jego działalność, jak też starać się o to, aby Radio Maryja było znane w środowiskach, gdzie znajdują się koła i biura – w tych miejscach, gdzie Radio Maryja dociera, ale i tam, gdzie jeszcze nie dotarło – wskazał o. Marian Sojka CSsR.

Spotkanie kół i biur Przyjaciół Radia Maryja zakończy się w niedzielę. Zwieńczy je Eucharystia w toruńskim sanktuarium.

Kolejną okazją do spotkania członków Rodziny Radia Maryja będzie m.in. Dziękczynienie w Rodzinie, które odbędzie się już na początku września.

RIRM

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl