Tarnobrzeg: policyjny pościg za hondą; 6 osób rannych, uciekinierzy zatrzymani

W wyniku policyjnego pościgu ulicami Tarnobrzega za hondą, która nie zatrzymała się do kontroli drogowej, rannych zostało sześć osób, w tym czterech policjantów i dwóch uciekinierów. Sprawców udało się zatrzymać.

Jak poinformowała dziś rano mł. asp. Ewelina Wrona z zespołu prasowego KWP w Rzeszowie do zdarzenia doszło przed godz. 05:00.

Dwóch młodych, dwudziestokilkuletnich mężczyzn podróżujących hondą nie zatrzymało się do kontroli drogowej w woj. świętokrzyskim. Uciekając przed policją wjechali w okolice Tarnobrzega (woj. podkarpackie). Funkcjonariusze zwrócili się do tarnobrzeskich kolegów o wsparcie.

„Chcąc zatrzymać uciekający samochód na drodze stanęły trzy policyjne auta. Jedno z nich sprawcy ominęli, ale uderzyli w drugie, a następnie w trzecie. Zaczęli uciekać pieszo i chwilę później ich zatrzymano” – mówiła asp. Wrona.

W wyniku zderzenia samochodów rannych zostało czterech policjantów i obaj uciekinierzy. Wszyscy trafili do szpitala na badania. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.Trwa wyjaśnianie okoliczności zdarzenia.

PAP/RIRM

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl