fot. tv trwam

Szczecin: Zakończył się występ Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego dla Rodziny Radia Maryja

Na Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie odbył się w niedzielę występ Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego dla Rodziny Radia Maryja. Wydarzenie wpisuje się w 100. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.

O godzinie 18.00 w operze na Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie wybrzmiały pierwsze dźwięki utworów Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego. Koncert był wyrazem wdzięczności za modlitewny wkład oraz bezinteresowną posługę w biurach i kołach Radia Maryja.

Reprezentacyjny Zespół Artystyczny Wojska Polskiego przygotował bogaty program dla widzów. Sala szczecińskiej opery wypełniła się po brzegi. W koncercie wzięli udział przedstawiciele rządu, m.in. minister gospodarki morskiej i żeglugi śródlądowej Marek Gróbarczyk.

Wydarzenie transmitowane było przez Radio Maryja i TV Trwam.

Szczeciński koncert nie był jedynym organizowanym dla Rodziny Radia Maryja. Już niebawem będą pojawiać się informacje o kolejnych wydarzeniach, m.in. w Kielcach.

W najbliższą sobotę sympatycy toruńskiej rozgłośni będą mieli okazję wspólnie świętować w Toruniu na corocznym Dziękczynieniu w Rodzinie. 

RIRM

drukuj