Szczecin: Obchody Dnia Dziecka Utraconego

Dzisiaj o 13.45 w III kaplicy (bocznej) na Cmentarzu Centralnym w Szczecinie nastąpi ostatnie pożegnanie zmarłych przed narodzeniem dzieci. Po pożegnaniu zmarłych dzieci nastąpi kremacja ciał i przygotowanie do jutrzejszego pogrzebu.

W sobotę (13 października) podczas Centralnych Obchodów Dnia Dziecka Utraconego o godz. 15.00 odbędzie się pogrzeb Dzieci Utraconych na Cmentarzu Zachodnim przy ul. Bronowickiej w zbiorowym Grobowcu Dzieci Utraconych.

W godzinach od 16.00 do 18.00 będzie możliwość odwiedzenia siedziby Poradni Donum Vitae (al. Wojska Polskiego 96/3 w Szczecinie), pomocy w przygotowaniu wieczornego spotkania, wypicia ciepłej herbaty, spotkania się i porozmawiania, jak również zapoznania się z możliwościami pomocy poradni.

O godz. 18.00 zostanie odprawiona Msza św. w intencji rodziców po stracie dzieci w parafii św. Rodziny przy ul. Królowej Korony Polskiej 28. Natomiast o godz. 19:45 odbędzie się spotkanie dla rodziców po stracie dzieci w siedzibie Poradni Donum Vitae (al. Wojska Polskiego 96/3 w Szczecinie).

W niedzielę (14 października) o godz. 15.00 zostanie odmówiona Koronka do Bożego Miłosierdzia w intencji rodziców po stracie dzieci przy Pomniku Dzieci Utraconych na Cmentarzu Centralnym w Szczecinie (kwatera 80F – wejście od ulicy Wierzbowej.

W poniedziałek (15 października) odbędzie się wspólne odmówienie Koronki do Bożego Miłosierdzia w intencji rodziców po stracie przy Pomniku Dzieci Utraconych na Cmentarzu w Barlinku. W tym samym czasie zostanie wspólnie odmówiona Koronka do Bożego Miłosierdzia w intencji rodziców po stracie przy Grobowcu Dzieci Utraconych na Cmentarzu w Policach.

Szczegółowy plan obchodów na stronie Fundacji Donum Vitae http://www.fundacjadonumvitae.pl/uncategorized/15-pazdziernika-dzien-dziecka-utraconego-2/ .

RIRM

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl