Świąteczne życzenia polityków

Swoje życzenia do wszystkich Polaków skierowała para prezydencka Andrzej Duda i  Agata Kornhauser –Duda, premier Mateusz Morawiecki, marszałek Sejmu Elżbieta Witek i minister obrony narodowej Mariusz Błaszczak.

– Niech wigilijny stół jednoczy nas i łączy, a wspólne śpiewanie kolęd przypomina nam o naszych pięknych polskich tradycjach. Niech w tym szczególnym czasie nikt nie będzie samotny i smutny, bo przecież święta to czas uśmiechu i bycia razem. Pamiętajmy w te święta o potrzebujących. Okażmy serdeczność i dobroć wszystkim, którzy być może na co dzień jej nie doświadczają – życzyła Polakom para prezydencka.

Swoje życzenia przekazał także premier Mateusz Morawiecki. Szef rządu życzył Polakom, by czas świąt Bożego Narodzenia był czasem podawania ręki na zgodę

– To czas wybaczania sobie nawzajem, czas podawania ręki na zgodę. Łamiąc się opłatkiem, składamy życzenia: zdrowia, szczecią, pomyślności, powodzenia w życiu zawodowym i osobistym. Miłości, i przyjaźni na całe życie I właśnie tego wszystkiego w tym niezwykłym czasie z głębi serca Wam życzymy. Wesołych Świąt Bożego Narodzenia! – takie życzenia pojawiły się w nagraniu z udziałem premiera Mateusza Morawieckiego.

Także marszałek Sejmu Elżbieta Witek życzyła Polakom, by czas świat Bożego Narodzenia był czasem dobra dla Polski.

– Jest taki czas, że wszystko kojarzy nam się ze świętami Bożego Narodzenia. One mają wielką, magiczną moc. Chcemy być razem, wspieramy się, pomagamy. Myślimy o tym, jak wiele nas łączy i zapominamy o tym, co nas dzieli. Siadając do wigilijnego stołu i łamiąc się opłatkiem, wierzymy w miłość, którą obdarzył nas Chrystus. Niech te nadchodzące święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok 2020 będą czasem dobra dla nas wszystkich, dla Polski. Wspólnie możemy zrobić wiele dobrego – mówiła Elżbieta Witek.

Spokoju na święta i na cały nadchodzący rok życzył wszystkim żołnierzom minister obrony narodowej Mariusz Błaszczak.

– Pamiętajmy o tych, którzy są na służbie, o żołnierzach, którzy z dala od bliskich wypełniają zadnia, żeby Polska i Polacy byli bezpieczni. Życzę wszystkim spokojnych świąt Bożego Narodzenia i dobrego Nowego Roku – akcentował szef MON.

TV Trwam News

drukuj