fot. pixabay.com

Środowiska lewicowe intensyfikują działania deprawujące dzieci i młodzież

Już po raz kolejny działacze LGBT organizują akcję pod nazwą „Tęczowy Piątek”. Akcja ma na celu propagowanie związków osób tej samej płci przez dzieci i młodzież w szkołach.

Kampania Przeciw Homofobii po raz kolejny organizuje w szkołach tzw. „Tęczowy Piątek”. Ma to być wyraz solidarności z młodymi osobami LGBT.

– W czasie gdy grozi nam wejście w życie Lex Czarnek i zakaz Marszów Równości, młodzież LGBT+ potrzebuje nas jeszcze bardziej niż dotychczas. Dlatego w tym roku tak ważne jest, by w Tęczowy Piątek młode osoby LGBT+ usłyszały od nas dorosłych: Jesteście OK i stoimy za Wami murem! – czytamy na stronie organizatorów akcji.

Tymczasem stanowisko ministra edukacji pozostaje jasne.

– Obowiązujące przepisy wskazują na to – i świetnie kuratorzy dają sobie z tym radę, podkreślając – że dyrektorzy szkół i nauczyciele mają obowiązek przestrzegania obowiązującego dziś prawa oświatowego. Tam nic nie ma o tęczowych piątkach – podkreśla szef resortu edukacji i nauki.

– Czyli można jutro przyjść z tęczową flagą na plecaku? – dopytuje dziennikarka.

– Jeszcze raz Pani powtarzam, to jest wolny kraj i nikogo nie interesują jakieś barwy na plecakach. Może pani przyjść w zielono-żółtych. To jest Pani sprawa – mówi dr hab. Przemysław Czarnek.

Organizatorzy pod przykrywką tolerancji niejednokrotnie przemycają do szkół treści demoralizujące dzieci i młodzież. Odpowiedzią na akcję działaczy LGBT jest akcja środowisk pro-life. Centrum Życia i Rodziny zachęca, by zamienić „Tęczowy Piątek” na „Szlachetny Piątek” i ubrać się w kolorze białym. Biel ma symbolizować wartości takie jak wierność, czystość i szlachetność.

TV Trwam News

drukuj
Tagi: , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl