Spotkanie członków PiS-u w Domu Rekolekcyjnym przy Sanktuarium św. Andrzeja Boboli

Do Sanktuarium św. Andrzeja Boboli w Strachocinie przybędą dziś politycy Prawa i Sprawiedliwości. Spotkanie członków ugrupowania odbędzie się w Domu Rekolekcyjnym przy Sanktuarium św. Andrzeja Boboli. Wezmą w nim udział m.in. prezes PiS Jarosław Kaczyński, marszałkowie Sejmu i Senatu oraz przedstawiciele rządu.

Poseł PiS Adam Abramowicz zaznacza, że spotkanie będzie przede wszystkim czasem skupienia i modlitwy.

Nasz klub już od kilka lat korzysta z obecności w strachocińskim Sanktuarium św. Andrzeja Boboli. Będzie to czas na skupienie i modlitwę. To jest szczególne miejsce. Andrzej Bobola jest patronem Polski i autorem przysięgi króla Jana Kazimierza, kiedy Polska była w trudnych chwilach. Politycznie nie będziemy poruszali tam żadnych problemów. Będzie to spotkanie klubu pod hasłem skupienia nad swoim sumieniem oraz kondycją Polski – wskazuje Adam Abramowicz.

W programie zjazdu przewidziano m.in. wspólną Mszę św., koncert patriotyczny oraz spotkania z mieszkańcami Strachocina.

Miejsce zjazdu polityków Prawa i Sprawiedliwości nie jest przypadkowe. W Strachocinie urodził się św. Andrzej Bobola, który od 2002 r. jest patronem Polski.

RIRM

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl