Sekretarz generalny NATO: Atak na Skripala nie do zaakceptowania

Sekretarz generalny NATO Jens Stoltenberg ocenił dziś, że atak na byłego oficera rosyjskiego wywiadu Siergieja Skripala, który przeszedł na stronę Brytyjczyków, jest nie do zaakceptowania i nie powinien mieć miejsca w cywilizowanym świecie.

„Wielka Brytania nie jest sama. Jesteśmy gotowi do dostarczenia pomocy, jeśli zwróci się o nią Wielka Brytania” – zadeklarował Jens Stoltenberg na konferencji prasowej w kwaterze głównej NATO w Brukseli.

Wypowiadając się o Rosji i prezentacji przez nią nowych typów broni podkreślał, że NATO nie chce nowej zimnej wojny. Zaznaczył, że Sojusz nie chce być wciągnięty w nowy wyścig zbrojeń, ale będzie bronić swoich członków.

PAP/RIRM

drukuj
Tagi: , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl