Kto kandydatem PiS na prezydenta Warszawy?

Szef Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Michał Dworczyk czy wiceminister sprawiedliwości Patryk Jaki – który z nich zostanie kandydatem Zjednoczonej Prawicy na prezydenta Warszawy? Choć oficjalnej decyzji jeszcze nie ma, to wiadomo, że wybór padnie na któregoś z nich. Minister Dworczyk jak na razie zaprzecza, by był brany pod uwagę.

O kandydatach na fotel prezydenta Warszawy poinformował na antenie Polskiego Radia szef Komitetu Stałego Rady Ministrów Jacek Sasin.

– Michał Dworczyk, Patryk Jaki i Stanisław Karczewski to są te kandydatury, które od dłuższego czasu leżą na stole – powiedział.

Marszałek Senatu Stanisław Karczewski oświadczył już, że nie będzie ubiegał się o prezydenturę w stolicy. Podobne stanowisko przedstawił dziś szef kancelarii premiera Michał Dworczyk.

 – Takiego tematu jak na razie z mojego punktu widzenia w ogóle nie ma – podkreślił Michał Dworczyk.

Jak dodał, świetnym kandydatem jest wiceminister sprawiedliwości Patryk Jaki, a on sam skupia się obecnie na pracy w kancelarii premiera. Oficjalna decyzja o kandydaturze na prezydenta Warszawy z ramienia Zjednoczonej Prawicy ma zapaść po 10 kwietnia.

TV Trwam News/RIRM

drukuj
Tagi: , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl