S. Karczewski: czas usunąć przyczepę KOD-u sprzed KPRM

Przyczepa potwornie szpeci centrum pięknej Warszawy, najwyższy czas, aby konający KOD przetransportował ją poza miasto – napisał w czwartek na Twitterze marszałek Senatu Stanisław Karczewski.

Tzw. miasteczko namiotowe Komitetu Obrony Demokracji pojawiło się przed Kancelarią Prezesa Rady Ministrów wiosną 2016 r. po tym, jak Trybunał Konstytucyjny orzekł, że nowelizacja ustawy o TK autorstwa Prawa i Sprawiedliwości jest niezgodna z konstytucją, a Kancelaria Premiera nie opublikowała tego wyroku.

Przedstawiciele KOD ustawili naprzeciwko siedziby kancelarii premiera przyczepę, a obok niej licznik dni, które upłynęły od wydania nieopublikowanego orzeczenia.

PAP/RIRM

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl