S. Karczewski: Do 6 stycznia nowe propozycje dot. pracy dziennikarzy w parlamencie

Do 6 stycznia zostaną zaprezentowane nowe propozycje dotyczące pracy dziennikarzy w parlamencie – poinformował w poniedziałek marszałek Senatu Stanisław Karczewski po spotkaniu z przedstawicielami mediów.

W poniedziałek odbyło się kolejne spotkanie przedstawicieli dziennikarzy z Karczewskim ws. zmian dotyczących pracy dziennikarzy, jakie mają obowiązywać od nowego roku

„Do 6 stycznia, do Święta Trzech króli obiecałem przedstawić nowe propozycje. Przedstawić do wszystkich redakcji, a później usiądziemy i będziemy rozmawiać o ostatecznych rozwiązaniach” – poinformował Karczewski po zakończeniu spotkania.

PAP/RIRM

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl