fot. PAP/Mateusz Marek

S. Kaleta przeprowadzi kontrolę poselską w stołecznym ratuszu ws. współpracy z twórcą SokuzBuraka

Wiceminister sprawiedliwości Sebastian Kaleta domaga się informacji od władz Warszawy na temat tego, ile zarobił w ratuszu Mariusz Kozak-Zagozda. To jeden z twórców hejterskiego profilu SokzBuraka. Tygodnik „Sieci” informuje, że w ostatnich latach Kozak-Zagozda współpracuje ściśle z PO.

Mężczyzna – jak informuje Sebastian Kaleta – miał zarobić niemal pół miliona złotych w ciągu trzech ostatnich kampanii wyborczych. Tygodnik „Sieci” podał, że twórca SokuzBuraka został zatrudniony również w komitecie kandydatki PO na prezydenta Małgorzaty Kidawy-Błońskiej.

Wiceminister sprawiedliwości Sebastian Kaleta odwiedzi dziś warszawski ratusz. W ramach kontroli poselskiej zażąda informacji na temat zatrudnienia Mariusza Kozak-Zagozdy.

– Zdecydowałem się w ramach kontroli poselskiej przeprowadzić kontrolę w warszawskim ratuszu, by sprawdzić, jak wiele zarobił pan Mariusz Kozak-Zagozda od warszawiaków. SokzBuraka, który przekazuje fałszywe informacje, przede wszystkim informacje obrzydliwe, hejtujące przeciwników politycznych jest portalem, który budzi najwyższe obrzydzenie. Okazuje się jednak, że jego autor jest wysoko ceniony przez Platformę Obywatelską – wskazuje Sebastian Kaleta.

Wiceminister sprawiedliwości apeluje do polityków PO, aby zakończyli współpracę z Mariuszem Kozak-Zagozdą oraz potępili działania, które są prezentowane na stronie SokzBuraka.

RIRM

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl