fot. twitter.com/OzdobaJacek

J. Ozdoba o twórcy SokzBuraka: Wątpię, żeby osoba, która specjalizuje się w rozpowszechnianiu nieprawdziwych informacji dobrze wykonywała swoje obowiązki

Wątpię, żeby osoba, która specjalizuje się w rozpowszechnianiu nieprawdziwych informacji dobrze wykonywała swoje obowiązki – mówi warszawski radny PiS Jacek Ozdoba. Polityk odniósł się w ten sposób do sprawy Mariusza Kozaka-Zagozdy, twórcy hejterskiego portalu SokzBuraka, który jest zatrudniony w stołecznym ratuszu.

Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski powiedział dziś, że ma informacje, że Mariusz Kozak-Zagozda bardzo dobrze wykonywał swoją pracę. Tłumaczył, że Kozak-Zagozda został zatrudniony na 6-miesięczną umowę po to, żeby zbadać profile ratusza i zadbać o to, żeby „lepiej się rozchodziły w internecie”.

Radny Jacek Ozdoba w rozmowie z Redakcją Informacyjną Radia Maryja ocenił, że prezydent Warszawy się kompromituje.

Wątpię, żeby osoba, która specjalizuje się w rozpowszechnianiu nieprawdziwych informacji – a właściwie założył on profil, który jest przykładem psucia demokracji – dobrze wykonywała swoje obowiązki. To jest przerażające. Tak samo, jak prezydent Płocka przyznał lokal na rzecz osób, które zajmują się tą samą działalnością związaną z SokiemzBuraka. Można powiedzieć, że Platforma Obywatelska systemowo w samorządach wspiera osoby, które zajmują się tym niezgodnym z prawem procederem. Jeżeli prezydent Trzaskowski dalej utrzymuje, że to była dobra decyzja zatrudniając tego pana, to tylko się kompromituje. Jak rozumiem, akceptuje on nieprawdziwe informacje, mowę nienawiści, przekraczanie granic przyzwoitości w życiu publicznym – powiedział Jacek Ozdoba.

Informacje o zatrudnieniu Mariusza Kozaka-Zagozdy w stołecznym ratuszu ujawnił w ubiegłym tygodniu Tygodnik „Sieci”.

 

RIRM

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl