fot. flickr.com

Rzecznik rządu: stan zdrowia premier – stabilny

Stan zdrowia premier jest stabilny; wszystko jest pod kontrolą, na szczęście nic poważnego pani premier się nie stało – powiedział rzecznik rządu Rafał Bochenek.

Rzecznik zaznaczył, że premier Beata Szydło przez najbliższy czas pozostanie pod obserwacją lekarzy.

­ – Kontrolujemy wszelkie sprawy związane z wczorajszym wypadkiem, wszelkie okoliczności tego zdarzenia, do którego doszło w Oświęcimiu, w tym momencie przez właściwe służby są wyjaśniane, badane. W najbliższym czasie również poznacie państwo szczegóły. Jeśli chodzi o stan zdrowia pani premier (…) – jest stabilny. Wszystko jest pod kontrolą. Na szczęście nic poważnego pani premier się nie stało – powiedział Rafał Bochenek.

Jeszcze dziś ma się odbyć konferencja prasowa szefa Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji Mariusza Błaszczaka i wiceministra Jarosława Zielińskiego.

„Dzisiaj będzie na pewno konferencja ministra Mariusza Błaszczaka i jego zastępcy wiceministra pana Jarosława Zielińskiego, któremu bezpośrednio podlega BOR” – poinformował Rafał Bochenek.

Do wypadku z udziałem rządowej kolumny doszło wieczorem w Oświęcimiu.

Auto szefowej rządu, by uniknąć zderzenia z samochodem osobowym, wpadło na drzewo. Premier uległa potłuczeniu, a funkcjonariusze BOR mają urazy kończyn.

RIRM

drukuj