Ruszyła oficjalna witryna filmu: „Zerwany kłos” o bł. Karolinie Kózkównie

6 stycznia w Święto Trzech Króli o godz. 24.00 ruszyła oficjalna witryna filmu fabularnego : „Zerwany kłos” (prod. Fundacja Lux Veritatis. )

Film opowiada o bł. Karolinie Kózkównej i będzie zaprezentowany latem tego roku na okoliczność Światowych Dni Młodzieży. W rolę patronki polskiej młodzieży wciela się Aleksandra Hejda.

Film tworzą studenci Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu, a także jej absolwenci posługujący w TV Trwam. Do udziału zaproszeni zostali także wybitni artyści z całej Polski: aktorzy, muzycy, tancerze, kaskaderzy i wielu innych.

Producentem filmu jest Fundacja Lux Veritatis, a jego powstanie jest możliwe także dzięki Polakom, którzy w minionym roku przekazali 1% podatku dochodowego na rzecz Fundacji Nasza Przyszłość.

Na oficjalnej witrynie filmu można zobaczyć już pierwszy z serii plakatów filmowych promujących produkcję, materiały video ukazujące kulisy pracy na planie, a także wspaniałą foto-galerię dokumentującą powstawanie filmu.

Twórcy zachęcają do regularnych odwiedzin witryny, na której systematycznie pojawiać się będą aktualne materiały dotyczące filmu: „Zerwany kłos”. www.zerwanyklos.pl

Zerwany kłos plakat

RIRM

drukuj