Na rozpoczynającym się we wtorek posiedzeniu Sejmu posłowie zajmą się m.in. projektem ustawy budżetowej

Już jutro rozpoczyna się 4-dniowe posiedzenie Sejmu. Na wtorek zaplanowano pierwsze czytanie przyszłorocznego budżetu, któremu ma towarzyszyć debata. W niej kluby i koła mają do dyspozycji czas proporcjonalnie do wielkości.

Podczas 49. posiedzenia Sejmu ma się odbyć również pierwsze czytanie prezydenckiego projektu dotyczącego pomocy osobom zadłużonym we frankach szwajcarskich.

Posłowie zajmą się także sprawozdaniem prezesa NIK-u dotyczącym działalności Izby w ubiegłym roku. Podczas rozpoczynającego się jutro posiedzenia, sejmowa podkomisja będzie kontynuowała prace nad projektem ograniczenia handlu w niedziele.

Ten tydzień to także kolejne przesłuchania przed komisją badającą aferę Amber Gold. Śledczy przesłuchają kolejnych pracowników i członków rady nadzorczej piramidy finansowej.

RIRM

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl