„Rodzice chronią dzieci”

W jaki sposób chronić dzieci przed seksualizacją? Na m.in. to pytanie odpowiadali uczestnicy i prelegenci konferencji „Rodzice chronią dzieci”, która odbyła się w sobotę w murach Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie.

Wśród wykładowców byli m.in. prof. Marek Rosiak, ks. prof. Dariusz Oko oraz Ewa Tyszewska – konferencję zorganizowano z inicjatywy rodziców ”Stop Seksualizacji Naszych Dzieci”.

Eksperci mówili m.in. o zagrożeniach wynikających z propagowanej przez środowiska lewackie ideologii gender

Ks. prof. Dariusz Oko, w czasie swojego wystąpienia zwrócił uwagę, że to głównie ateiści propagują tzw. genderyzm. Niepokojące jest jednak to, że swoje skrajnie niebezpieczne poglądy, chcą narzucić reszcie społeczeństwa – dodał.

Ci ludzie właśnie sami żyją tak jakby to seks był bogiem i też usiłują to narzucić wszystkim innym. Po pierwsze, dlatego, że przez to poprawiają swoje samopoczucie, a po drugie im więcej ludzi wyznaje jakąś teorię tym bardziej można się łudzić, że jest ona słuszna. Narzucanie innym takiej deprawacji seksualnej jest narzędziem rewolucji. Dawniej władze chcieli uzyskać przy pomocy karabinu, a dzisiaj poprzez deprawację dzieci. To jest zaprogramowane, ponieważ wprowadzać w seks małe dzieci to tak jakby wprowadzać w alkohol, czy narkotyki. To powoduje zaburzenie ich wychowania. To sposób na odcinanie dzieci od wyższych wartości; od wiary, od moralności. Tacy ludzie nie będą potem zdolni do życia w trwałych związkach w małżeństwie, w rodzinie – powiedział ks. prof. Dariusz Oko.

Mirosław Strumiński,  z inicjatywy „Stop seksualizacji naszych dzieci” powiedział, że rodzice dziś są wręcz zmuszeni do interwencji i upominania się o swoje prawa w sprawie wychowania.

Obserwujemy teraz atak na rodzinę, atak na niewinność dzieci. To, co nas najbardziej przeraża to, to że próbuje się wprowadzić bardzo niszczące niewinność młodych ludzi zajęcia, które mogłyby się odbywać również w szkołach. Zdecydowanie możemy się przed tym ustrzec pod warunkiem, że rzeczywiście rodzice wezmą te sprawy w swoje ręce i to jest celem tego naszego spotkania. To jest celem całej naszej inicjatywy żeby rodzice przyjrzeli się odkryli, że ktoś chce skrzywdzić ich dzieci, że ktoś chce odebrać im prawo do tego żeby sami wychowywali swoje dzieci – podkreślił Mirosław Strumiński.

Na zakończenie konferencji zaprezentowano film pt. ”Rodzice chronią dzieci”. Uczestnicy konferencji otrzymali również książkę „Twoje dziecko – wielka sprawa”.

RIRM

drukuj