Rekrutacja w Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu

W wielu uczelniach trwa dodatkowa rekrutacja na studia wyższe. To szansa dla tych, którzy jeszcze z jakichś powodów nie wybrali wymarzonego kierunku. Jedną z uczelni, która prowadzi drugi nabór na studia licencjackie inżynierskie i magisterskie, a także na podyplomowe jest Wyższa Szkoła Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu.

Uczelnia kształci na kilku kierunkach. O szczegółach mówi Katarzyna Cegielska, dyrektor administracyjny WSKSiM.

– Uczelnia ma w ofercie takie kierunki jak dziennikarstwo i komunikacja społeczna, kulturoznawstwo, politologia, informatyka oraz informatyka medialna. Ten ostatni kierunek prowadzony jest w Polsce tylko w WSKSiM. Jest on prowadzony z myślą o humanistach, którzy niekoniecznie czują się na siłach zgłębiać informatykę pod względem inżynieryjnym – mówi Katarzyna Cegielska.

Uczelnia oferuje wysoki poziom nauczania. Zapewnia także praktyki zawodowe w ogólnopolskich mediach.

Osoby zainteresowane studiami w WSKSiM, które chciałyby zapoznać się najpierw z samą uczelnią, mogą wziąć udział w warsztatach dla młodzieży. Uczelnia organizuje warsztaty już po raz kolejny w dniach od 24 do 26 sierpnia.

RIRM

drukuj
Tagi: , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl