Radio Maryja ponownie najczęściej wspominanym i najaktywniejszym profilem wśród stacji radiowych na Twitterze

Według danych firmy SoTrender profil Radia Maryja na Twitterze był najczęściej wspominanym profilem wśród rozgłośni radiowych w listopadzie. Profil toruńskiej rozgłośni – co stało się już tradycją – okazał się również zdecydowanie najlepszy pod względem aktywności wśród stacji radiowych.

Twitterowy profil Radia Maryja w kategorii „Wzmianki” utrzymał w listopadzie pierwsze miejsce z października. Radio Maryja było wspominane 7453 razy. Drugie miejsce w tym zestawieniu przypadło Radiu TOK FM, które było wspominane 4236 razy. Na trzeciej pozycji uplasowało się Trójka Polskie Radio z liczbą 2718 wzmianek.

Profil toruńskiej rozgłośni na Twitterze to zdecydowany lider także w kategorii „Aktywności” wśród stacji radiowych w listopadzie. Radio Maryja w tym okresie uzyskało łączną liczbę 49570 retweetów, polubień i odpowiedzi. To ponad trzykrotnie więcej niż drugie w tym zestawieniu Radio TOK FM, które uzyskało liczbę 12932 aktywności. Trzecią pozycję w tej kategorii zajęło Trójka Polskie Radio – 10832.

Firma SoTrender opublikowała również statystykę dotyczącą liczby obserwujących twitterowe profile stacji radiowych w październiku. W tym zestawieniu przewodzi Radio TOK FM, którego liczba obserwujących wynosi 312269 osób. Drugą pozycję w tej kategorii zajęło Radio ESKA (72 712 obserwujących), zaś trzecie – Trójka Polskie Radio (49 588 obserwujących). Radio Maryja uplasowało się na siódmej pozycji. Twitterowy profil toruńskiej rozgłośni w sierpniu obserwowało 28 897 osób.

W kategorii „Najlepsze Tweety” aż 13 z 15 Tweetów jest autorstwa Radia Maryja.

RIRM

drukuj