Radio Maryja najczęściej wspominanym profilem wśród stacji radiowych na Twitterze w sierpniu!

Profil Radia Maryja na Twitterze okazał się najczęściej wspominanym profilem wśród rozgłośni radiowych. Tak wynika z danych firmy SoTrender za miesiąc sierpień. Twitterowy profil toruńskiej rozgłośni okazał się również zdecydowanie najlepszy pod względem aktywności wśród stacji radiowych.

Twitterowy profil Radia Maryja w kategorii „Wzmianki” awansował w sierpniu z drugiego na pierwsze miejsce. Radio Maryja było wspominane 4834 razy. Drugie miejsce w tym zestawieniu przypadło Radiu TOK FM, które było wspominane 4627 razy. Na trzeciej pozycji uplasowało się Polskie Radio 24 z liczbą 3642 wzmianek.

Profil toruńskiej rozgłośni na Twitterze to zdecydowany lider w kategorii aktywności wśród stacji radiowych w sierpniu. Radio Maryja w tym okresie uzyskało łączną liczbę 49 121 retweetów, polubień i odpowiedzi. To ponad dwukrotnie więcej niż drugie w tym zestawieniu Polskie Radio 24, które uzyskało liczbę 21 149 aktywności. Trzecią pozycję w tej kategorii zajęło Radio TOK FM (13 003 aktywności).

Firma SoTrender opublikowała również statystykę dotyczącą liczby obserwujących twitterowe profile stacji radiowych w sierpniu. W tym zestawieniu przewodzi Radio TOK FM, którego liczba obserwujących wynosi 320 385 osób. Drugą pozycję w tej kategorii zajęło Radio ESKA (73 486 obserwujących), zaś trzecie – Trójka Polskie Radio (46 020 obserwujących). Radio Maryja uplasowało się na siódmej pozycji. Twitterowy profil toruńskiej rozgłośni w sierpniu obserwowało 21 246 osób.

Warto również wspomnieć, że Radio Maryja było trzecim najczęściej tweetującą profilem wśród stacji radiowych w Polsce. W sierpniu Radio Maryja wysłało 2659 tweetów. W zestawieniu najlepszych tweedów w sierpniu toruńska rozgłośnia mogła pochwalić się aż 11 tweetami z największą liczbą retweetów, polubień i odpowiedzi [zobacz więcej].

RIRM

drukuj