Rada Krajowa PO udzieli wsparcia Komorowskiemu

PO oficjalnie przedstawi kandydaturę Bronisława Komorowskiego na prezydenta. W południe odbędzie się Rada Krajowa PO.

Wczoraj Bronisław Komorowski potwierdził, że będzie ubiegał się o reelekcje.

Dzisiejsze spotkanie w stolicy zainauguruje kampanię prezydencką Platformy. W tym gronie nie zabraknie obecnego prezydenta.

Poseł Adam Kwiatkowski podkreśla, że poparcie PO dla Bronisława Komorowskiego, dla każdego z Polaków powinno być jasnym sygnałem, kim będzie on przez kolejne pięć lat.

– Będzie urzędnikiem PO, będzie osobą, która, mówimy tutaj o takim swoistym notariuszu, który będzie podpisywał wszystkie decyzje PO. Przeciwko temu musimy zaprotestować, najpierw wybierając Andrzeja Dudę, który jest jedynym kontrkandydatem Bronisław Komorowskiego, który może wygrać te wybory, a potem na jesieni musimy zagłosować na prawice, która się zgromadziła wokół PiS – powiedział poseł Adam Kwiatkowski.

W sobotę w Warszawie odbędzie się konwencja kandydata PiS na prezydenta Polski Andrzeja Dudy.

RIRM

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl