fot. pixabay.com

PSP: W niedzielę jedna osoba zatruła się śmiertelnie tlenkiem węgla

W niedzielę czad zabił jedną osobę. To już 29. ofiara śmiertelna zatrucia tlenkiem węgla od początku sezonu grzewczego. W pożarach zginęły 4 osoby – poinformowała Państwowa Straż Pożarna.

PSP przekazała na Twitterze, że od początku października ubiegłego roku doszło do 1535 zdarzeń z CO, poszkodowanych zostało 635 osób, a śmierć poniosło 29 osób.

W niedzielę strażacy wyjeżdżali na akcje 808 razy, w tym do pożarów – 269, a tzw. miejscowych zagrożeń, głównie wypadków drogowych – 443 razy. W pożarach zginęły 4 osoby, a rannych zostało 8. Natomiast w wypadkach śmierć poniosło 16 osób, rany odniosło 79 osób.

PAP

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl