fot. flickr.com

PSP: ostatniej doby ponad 230 pożarów; zginęła jedna osoba

We wtorek doszło do 234 pożarów, w których zginęła jedna osoba, a dziewięć zostało rannych – poinformował rzecznik komendanta głównego PSP st. kpt. Krzysztof Batorski.

Jak przekazała PSP, ostatnia doba to 1419 interwencji straży pożarnej, w tym 234 pożary. 1088 zdarzeń było związanych z tzw. miejscowymi zagrożeniami, w których zginęło 13 osób, a 133 zostały ranne. 97 razy strażacy wyjeżdżali do alarmów fałszywych.

Do najpoważniejszego pożaru doszło w miejscowości Osowa w województwie lubelskim (pow. włodawski), gdzie w pożarze drewnianego domu zginęła jedna osoba.

PAP

drukuj
Tagi: , , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl