fot. Monika Bilska

PSP: Ostatniej doby doszło do ponad 300 pożarów

Ostatniej doby doszło do 305 pożarów, w których obrażenia odniosło 10 osób – poinformowała we wtorek rano Państwowa Straż Pożarna.

Z danych przekazanych przez Państwową Straż Pożarną wynika, że ostatniej doby strażacy wyjeżdżali do prawie 1,2 tys. akcji, z czego 305 to pożary, 771 to tzw. miejscowe zagrożenia, a 122 wyjazdy były związane z fałszywymi alarmami.

W wyniku pożarów nikt nie zginął, ale obrażenia odniosło 10 osób. Z informacji Państwowej Straży Pożarnej wynika ponadto, że 27 osób zginęło, a 136 odniosło obrażenia w tzw. miejscowych zagrożeniach.

PAP

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl