„Przystań Rio” – warsztaty w WSKSiM

W dniach od 21 do 23 sierpnia w kampusie akademickim Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu odbędą się warsztaty dziennikarskie pt. „Przystań Rio”. Spotkanie adresowane jest głównie do młodzieży ponadgimnazjalnej.

Warsztaty poprowadzą wykładowcy WSKSiM i specjaliści związani z mediami katolickimi.

Centrum każdego dnia stanowić będzie uroczyście sprawowana Eucharystia, a uczestnicy będą ogarnięci nieustanną troską duchową przez Ojców Redemptorystów posługujących w Radiu Maryja.

 – W programie znajdą się: zajęcia telewizyjne, radiowe, prasowe, internetowe, muzyczne, liturgiczne, filozoficzno-politologiczne i taneczne. Planowana jest piłka nożna, zwiedzanie pięknych obiektów grodu Kopernika i oczywiście modlitwa. To będzie bardzo ciekawe doświadczenie – zachęca do wzięcia udziału w warsztatach o. Tadeusz Rydzyk CSsR, Dyrektor Radia Maryja. WIĘCEJ

W tym czasie będą zgłębiane również treści podjęte na Światowych Dniach Młodzieży w Rio.  Natomiast wszyscy ci, którzy chcą wziąć udział w warsztatach muzycznych proszeni są o przybycie dzień wcześniej, tj. 20 sierpnia.

242 X 367_3_curv

Kliknij aby powiększyć

 

RIRM

 

drukuj