Protesty przeciwko promocji homoseksualizmu w TVP

Coraz więcej środowisk protestuje przeciwko promowaniu dewiacji przez Telewizję Polską, która zamierza emitować spoty promujące związki homoseksualne.

W najbliższy poniedziałek w tej sprawie odbędzie się protest przed siedzibą KRRiT, która zezwala na takie działania. Manifestacja będzie także wyrazem solidarności z TV Trwam, która została ukarana za obronę tradycyjnych wartości.

Chodzi o karę pięćdziesięciu tysięcy złotych, jaką na Telewizję Trwam  nałożyła Krajowa Rada. Kara dotyczy relacji z Marszu Niepodległości sprzed roku.

– Prawica RP ze wszystkimi przyjaciółmi pójdzie w poniedziałek pod siedzibę KRRiT zaprotestować przeciwko bezprawiu, przeciwko publicznej demoralizacji, przeciwko kłamstwom i przeciwko dyskryminacji całej opinii katolickiej na czele z TV Trwam. Będziemy protestować przeciwko bezprawiu, dlatego, że prawo audiowizualne zobowiązuje Telewizję Publiczną do promocji praw rodziny, życia rodzinnego, a nie stylów życia, które całkowicie negują etykę, na jakiej życie rodzinne jest oparte – wyjaśnia Marek Jurek.

Europoseł i zarazem prezes Prawicy RP, a także dr Krzysztof Kawęcki, wiceszef partii, przed manifestacją o godz. 14.30 spotkają się z przewodniczącym KRRiT Janem Dworakiem.

Podczas poniedziałkowej manifestacji swoją obecność zapowiedziały liczne środowiska katolickie i patriotyczne.

RIRM

drukuj