Prognoza pogody na dziś

Jak informuje IMGW Półwysep Iberyjski oraz krańce północno-wschodnie i południowo-wschodnie kontynentu znajdować się będą pod wpływem wyżów. Na pozostałym obszarze dominować będą niże z układami frontów atmosferycznych.

Polska będzie w zasięgu słabego klina wyżu z rejonu Cypru. Z południowego zachodu napływać będzie dość ciepłe powietrze polarno-morskie.

Ciśnienie w Warszawie w południe wyniesie 994 hPa i będzie rosnąć.

W poniedziałek w zachodniej połowie kraju zachmurzenie małe i umiarkowane. We wschodniej połowie zachmurzenie duże i całkowite od zachodu przechodzące w umiarkowane i małe, zanikające opady deszczu, na północnym wschodzie również deszczu ze śniegiem. Temperatura maksymalna od 3 st., 5 st. na wschodzie do 7 st., 9 st. na zachodzie. Wiatr z kierunków południowych, słaby i umiarkowany.

PAP

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl