fot. Lech Kamiński/UMT

Prezydent Torunia: Spotkanie Rodziny Radia Maryja potwierdza zasadę, że wszelkie wyzwania i inicjatywy zawsze wytrzymują próbę czasu, jeśli stoi za nimi życzliwe i mocne wsparcie licznych osób

Wrześniowe spotkanie Rodziny Radia Maryja potwierdza zasadę, że wszelkie wyzwania i inicjatywy zawsze wytrzymują próbę czasu, jeśli stoi za nimi życzliwe i mocne wsparcie licznych osób. Tę prawdę wyraża także tegoroczne Dziękczynienie w Rodzinie – powiedział prezydent Torunia Michał Zaleski podczas 13. Dziękczynienia w Rodzinie w Toruniu.

W Toruniu trwa 13. Dziękczynienie w Rodzinie. List do pielgrzymów przesłał prezydent Torunia Michał Zaleski.

– Wrześniowe spotkanie Rodziny Radia Maryja potwierdza zasadę, że wszelkie wyzwania i inicjatywy zawsze wytrzymują próbę czasu, jeśli stoi za nimi życzliwe i mocne wsparcie licznych osób. Tę prawdę wyraża także tegoroczne Dziękczynienie w Rodzinie – akcentował prezydent miasta.

– Zachęcam wszystkich, którzy na zaproszenie Ojca Dyrektora dotarli na to wydarzenie, aby swoim świętowaniem wyrazili zarówno duchową wspólnotę swojej grupy i radość z zabawy na scenie nad wodą, jak i zadowolenie z pobytu w kopernikańskim Toruniu i możliwości poznania jego bezcennych zabytków. Wszystkim życzę udanej zabawy i jednoczącego pobytu w Toruniu – dodał.

radiomaryja.pl

drukuj